scooby doo piramidalna zagadka download

Index
ochotniczka portal
 

Temat: Scooby Doo Piramidalna Zagadka

The Learning Company ( producent )
Broderbund Software ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
przygodowe / familijne
03 lutego 2003 ( światowa data premiery )
09 października 2003 ( data wydania w Polsce )
tryb gry: single player nośnik: 1 CD
wymagania wiekowe: brak ograniczeń cena w dniu premiery: 69,90 zł


Scooby-Doo: Jinx at the Sphinx to gra przygodowo-familijna, opowiadająca o przygodach sympatycznego psiaka Scooby-Doo. Tym razem on i jego dzielna drużyna muszą rozwiązać zagadkę starożytnej egipskiej mumii.

Scooby-Doo: Jinx at the Sphinx (polski tytuł: Scooby Doo: Piramidalna Zagadka) to ciekawa gra przygodowo-familijna przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. Oparta jest na popularnym serialu telewizyjnym pt. Scooby-Doo, który powstał w Stanach Zjednoczonych w 1969 roku i jest emitowany do dziś w ponad 45 krajach. Podobnie jak i w innych częściach serii, tak i tutaj spotkamy wszystkich głównych bohaterów: Scooby’ego, Velmę, Daphe, Shaggy’ego i Freda.

Przygoda opowiedziana w grze rozgrywa się w Egipcie, gdzie gracz musi pomóc bohaterom odkryć tajemnice egipskiej mumii, która z niewiadomych powodów straszy odwiedzających ten słoneczny kraj turystów. Podczas rozwiązywania kolejnych zagadek dzieci poćwiczą logiczne rozumowanie oraz nauczą się podchodzić w sposób naukowy do wielu problemów i zagadnień.

* Ponad 25 w pełni interaktywnych lokacji, które trzeba zwiedzić podczas gry.
* Trzy poziomy trudności, dostosowane do wieku grającego: : Łatwy (Spooky!) dla pięcio- i sześciolatków, Średni (Spookier) dla dzieci w wieku od 7 - 8 lat i Trudny (Spooktacular) dla dzieci pomiędzy 9 a 10 rokiem życia.
* Wiele śladów, których zebranie pomoże w rozwiązaniu zagadki straszliwej mumii. Na każdego podejrzanego przypada aż po 7 śladów, mogących świadczyć o jego winie.
* Różne zagadki i łamigłówki, urozmaicające zabawę i wymagane do odnalezienia potrzebnych dowodów winy.
* Wiele animowanych przerywników, przypominających sekwencje znane z telewizji.

Źródło: darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=894770Temat: Scooby Doo Piramidalna Zagadka
Scooby Doo: Piramidalna Zagadka PL
Wymagania:
Windows 95/98/Me/XP
Pentium 166 MHz
32 MB RAM
karta graficzna 16 MB
CD-RomScooby-Doo: Jinx at the Sphinx (polski tytuł: Scooby Doo: Piramidalna Zagadka) to ciekawa gra przygodowo-familijna przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. Oparta jest na popularnym serialu telewizyjnym pt. Scooby-Doo, który powstał w Stanach Zjednoczonych w 1969 roku i jest emitowany do dziś w ponad 45 krajach. Podobnie jak i w innych częściach serii, tak i tutaj spotkamy wszystkich głównych bohaterów: Scoobyego, Velmę, Daphe, Shaggyego i Freda.

Przygoda opowiedziana w grze rozgrywa się w Egipcie, gdzie gracz musi pomóc bohaterom odkryć tajemnice egipskiej mumii, która z niewiadomych powodów straszy odwiedzających ten słoneczny kraj turystów. Podczas rozwiązywania kolejnych zagadek dzieci poćwiczą logiczne rozumowanie oraz nauczą się podchodzić w sposób naukowy do wielu problemów i zagadnień.

Ponad 25 w pełni interaktywnych lokacji, które trzeba zwiedzić podczas gry.
Trzy poziomy trudności, dostosowane do wieku grającego: : Łatwy (Spooky!) dla pięcio- i sześciolatków, Średni (Spookier) dla dzieci w wieku od 7 - 8 lat i Trudny (Spooktacular) dla dzieci pomiędzy 9 a 10 rokiem życia.
Wiele śladów, których zebranie pomoże w rozwiązaniu zagadki straszliwej mumii. Na każdego podejrzanego przypada aż po 7 śladów, mogących świadczyć o jego winie.
Różne zagadki i łamigłówki, urozmaicające zabawę i wymagane do odnalezienia potrzebnych dowodów winy.
Wiele animowanych przerywników, przypominających sekwencje znane z telewizji.


albo


Źródło: darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=894770


Temat: Gry dla 7 letniego dziecka
Brzydkie Książątko. Baśniowe przygody Hansa Christiana Andersena.
Świat Barbie: Barbie Przygody Syrenki
Auta
Scooby-Doo: Piramidalna zagadka
Złoty Kompas

Źródło: topranking.pl/947/gry,dla,7,letniego,dziecka.php
 
 
Odnośniki
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates